مجموعه نایس تاول شما را به خرید بهترین محصولات حوله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

آشنایی با کارخانه حوله بافی در تبریز

آنچه در این مقاله می خوانید...

مراحل تولید حوله در کارخانه حوله بافیبازار فروش انواع حوله درجه یک

برای آشنایی با کارخانه حوله بافی در تبریز، باید در درجه اول به بهره مندی این کارخانه از تخصص و تجربه متخصصان و افراد صاحب نظر در این حوزه اشاره نماییم که باعث شده این کارخانه توفیقات بسیاری در جذب مشتریان داشته باشد. این کارخانه با استفاده از تکنولوژی روز دنیا سعی دارد تا باکیفیت ترین و زیباترین نوع از حوله را به بازار ارائه بدارد و بدین ترتیب نام خود را به عنوان تولیدکننده برتر و مطرح در این حوزه، به همگان نشان دهد.آشنایی با کارخانه حوله بافی در تبریز

مراحل تولید حوله در کارخانه حوله بافی

مراحل تولید حوله در کارخانه حوله بافی حوله ها در زمره پراستفاده ترین منسوجات بهداشتی هستند که بسیاری از ما در شرایط مختلف از کارایی آنها بهره مند می شویم.

فرایند تولید حوله در کارخانه حوله بافی از برداشت پنبه آغاز می گردد. پنبه که اصلی ترین ماده تشکیل دهنده حوله می باشد، بسیار نرم بوده و آب را به خود جذب می کند. بعلاوه که پنبه بسیار رنگ پذیر بوده و دوام زیادی دارد.

مراحل تولید حوله در کارخانه حوله بافی:

  • کاردینگ و شانه کردن: در مرحله اول پنبه ها باید از پوسته خارج شده و تمیز گردند. در نهایت به شکل الیافی یکنواخت به دست ما برسد. این الیاف باید شانه شود. در این صورت الیافها بلند شده و الیاف ریز حذف می گردد. این باعث می شود تا کیفیت حوله های تولیدشده بالا برود.
  • ریسندگی الیاف: به این منظور سیستم های ریسندگی مدرنی وجود دارد. ظروف استوانه ای مانند که با سرعت بالایی به چرخش درآمده، الیاف پنبه را ریسیده و آنها به الیافی بلند تبدیل می کند. با توجه به تعداد رشته نخهایی که در هر اینچ نخ به دور هم می پیچند، الیاف به مقاومت، ضخامت و دوام سطح بالایی می رسند.
  • رنگ آمیزی: رنگ آمیزی بر اساس سبک طراحی حوله صورت می پذیرد. البته در برخی از نمونه های حوله، در ابتدا الیاف بافته شده و رنگ آمیزی در مرحله بعد خواهد بود.
  • بافت حوله: در فرایند بافت حوله، ابزارآلات پیشرفته ای دخالت دارند که این الیاف را با ظرافت خاصی در کنار یکدیگر قرار داده و فرایند بافت آن را انجام می دهند. در کنار هم قرار گرفتن الیاف باید بسیار متراکم باشد تا کیفیت بالایی را از حوله ها شاهد باشیم.

بازار فروش انواع حوله درجه یک

بازار فروش انواع حوله درجه یک بازار فروش انواع حوله درجه یک، همواره رونق داشته است و این رونق به دلیل اهمیت استفاده از حوله در هر خانه ای به وجود آمده است.
حوله درجه یک برای بهره مندی از بهداشت بیشتر همواره کمک کننده بوده و در نتیجه بازار آن مملوء از استقبال متقاضیانی ست که به منظور تهیه این دسته از محصولات کاربردی به آن مراجعه می کنند.
این بازار به صورت اینترنتی اقدام به ارائه انواع حوله درجه یک کرده است که نتیجه آن دسترسی آسان و سریع بسیاری از افراد به انواع مختلفی از آن شده و رضایت همگان را جلب کرده است.

محمد عباسیان

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه نایس تاول شما را به خرید بهترین محصولات حوله دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید